logo

Strona główna » Aktualności » Konkurs z misiem

Konkurs z misiem

Wszystkiego najlepszego, misiu!

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Nie zapomnijmy uhonorować naszego najsłynniejszego misia Uszatka, od którego zaczął się szlak rzeźb Łodzi Bajkowej! Jeśli macie sympatyczne zdjęcie z ulubionym pluszowym misiem przyślijcie je do nas na profil.lodz@uml.lodz.pl oraz dołączcie życzenia dla Uszatka! Zdjęcia przyjmujemy do 25 listopada!

Autorzy 10 najładniejszych zdjęć otrzymają maskotkę Misia Uszatka oraz komplet gadżetów promujących Łódź Bajkową. Drobnymi gadżetami (książki, płyty z bajkami) nagrodzimy też autorów 10 najlepszych życzeń! Temat zdjęcia dowolny - możecie być na nim wy, wasze dzieci, mogą to być też zdjęcia z Waszego dzieciństwa! Byle był na nim jakiś pluszowy miś

Pamiętajcie! Do maila bezwzględnie należy dołączyć oświadczenie.

„Oświadczam, że jestem właścicielem zdjęcia przesłanego przez mnie na adres mailowy pracownika Biura Informacji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Łodzi w ramach akcji „Wszystkiego najlepszego, misiu” celem publikacji zdjęcia na fanapge’u „Łódź” facebook.com/lodz.pl oraz wykorzystywanie go w celu promocji akcji. Zdjęcie nie narusza praw autorskich osób trzecich. Żadna z osób uwidocznionych na zdjęciu nie wnosi sprzeciwu wobec upublicznienia ich wizerunku na fanpage’u w portalu Facebook”

Imię i nazwisko, nr PESEL

Udział w Konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby akcji. Po jej zakończeniu dane osobowe nie będą przetwarzane./ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr133 poz.833 z póz. zm./.

Opublikował: admin

logotypy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.